Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 PC games reviews

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeFri Sep 17, 2010 8:16 am

Ola lidičky, rád bych otevřel nový topic ohledně her .. přeci jen sniper není jediná vypalovačka

už mám skoro dole Mafia 2 .. hrál to někdo? stojí to za to čekání?
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeFri Sep 17, 2010 8:30 pm

tak jsem dnes asi dvě hodiny strávil hraním hry MAFIA 2 a musím uznat, že se mi zatím velice líbí .. jsem zvědav, jak to bude vypadat, až se zápletka pořádně rozjede .. všem vřele doporučuji
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeSat Sep 18, 2010 12:02 am

Gamesa je to dobrá,,mně se hlavně libií to prostředi,třeba ten rock and roll co tam pak hrajou..jsem uz starší ročník a ty 50 a 60 leta mne docela vzali Very Happy ,ale to ještě neznamená vy vředi že jsem tak starej lol!
Návrat nahoru Goto down
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Čaute   PC games reviews I_icon_minitimeMon Sep 27, 2010 11:27 pm

Hoj, Mafie je špica, chce to trochu zapomenout na jedničku a vynechat nostalgii Crying or Very sad a jde to. Jinak jsou tu F1 2010 a nemají chybu. Asi nejlepší formule k mání https://www.youtube.com/watch?v=vLDNQwQZGBk to je můj replay a tady jak to hrají profíci https://www.youtube.com/watch?v=IFGibGlUPD4&feature=related je to řacha. Takže až nebudete chtít zabíjet,tak jděte závodit Very Happy Co se týče snipera,tak zabíjím jen Ricciho Smile ostatní se flákaj P.S ( jo a Tony dostával taky,i když hraje s trainerem Very Happy Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeTue Sep 28, 2010 12:02 pm

Very Happy Tak dravost ti v závodě určitě nechyběla Very Happy V některých zatáčkách byl asi přerostlý trávnik a tak ho bylo třeba zkrátit lol! ,ale jinak good.Na ty formule jsem už koukal,jenže na ježdění jsem ještě větší kopyto než na Snipera Crying or Very sad Stejně to stahnu protože mě to láká,vypada to pěkně,formule jsem kdysi pařil pořád,ale to bylo ještě na Amize Very Happy takže někdy v polovině minulého století.Vyzkouším tuhle a uvidíme.Jezdíš to s volantem. nebo na klávesnici?... gamepade?
Návrat nahoru Goto down
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Pro Ricciho:)   PC games reviews I_icon_minitimeTue Sep 28, 2010 12:14 pm

Čau,právě že na klávesy,proto to tak vypadá,je to tragedie. Ale kámoš to hraje s gamepadem jak se ptáš a je to o 100% lepší a plynulejší. Jenže já ho držel naposledy u playstationu 1 tak si zas zvyknout no Shocked , hlavně se dá sehnat průměr okolo 400.- a použít i na jiný gamesy. No a volant je bezkonkurence, ale až formule omrzí tak co s ním? Hlavně taky investice už je vyšší, takže gamepad je na f1 dobrá volba myslím Smile
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeTue Sep 28, 2010 12:18 pm

Ted jsem koukal na to druhé video...je jasné že si to koupím(stáhnu) Very Happy Co mi líbilo nejvic je zhruba něco málo po 2minutě videa..pravotočivá s ostrůvkem...hezky vnitřkem mín na brzdy a šup rázem jsi o pár míst vepředu..to zvladnu taky lol!
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeTue Sep 28, 2010 12:21 pm

Tak volant s pedálama se mi tady válí,mladej ho dostal k vánocům..nutně ho potřeboval Very Happy tak z něj vyluksuji tu 10cm vrstvu prachu a jdu do toho.
Návrat nahoru Goto down
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeTue Sep 28, 2010 12:26 pm

Tak to se máš, jj to druhý video mě taky nadchlo, a hru jsem koupil (stáhnul) za 50.- na multishare Very Happy a to se vyplatí
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeWed Sep 29, 2010 5:21 pm

Za 50 to je slušná cena..hold dneska se vyplatí běhat po krámech a koukat kde je co nejlevnější Laughing
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeFri Oct 01, 2010 8:47 pm

je myslím na tom videu dobře vidět, jaké všechny podpůrné prostředky měl zaplé pro takovoutu jízdu zaplé .. ale jinak vybavení super .. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Halo - reach   PC games reviews I_icon_minitimeSat Oct 02, 2010 1:38 pm

Lidičky, jelikož mě již sniper docela nudí, slyšeli jste už Halo Reach .. je to jedna z nejlepších her, co nyní jsou .. a kromě singlu a multiplayeru je tam taky cooperace mod, kde můžou spolupracovat 4 hráči .. co si o tom myslíte? by to nemuselo být špatný úlet z reality a pc nefixluje Wink .. nicméně netuším, zda kromě konzoly je to i na pc .. ale takový unreal tournament .. hmm Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Call of Juarez : Bound in blood   PC games reviews I_icon_minitimeMon Oct 11, 2010 9:20 pm

tak jsem lidi právě včera dohrál tuto hru .. zatím tedy jen ve střední obtížnosti (tím se mi otevřela super těžká) a za jednoho, ze dvou bratrů, takže mě celá hra čeká ještě 1x znova ..

popis:
hra se bude odehrávat dvacet let před událostmi prvního dílu a tentokrát budou mít hlavní slovo bratři Thomas a Ray McCallovi, přičemž každý samozřejmě vyniká v jiných schopnostech. Jako správný účastník divokého západu se můžete těšit na jízdu na koni nebo v kánoi, a to vše v nádherné krajině, jako vystřižené z westernu, navíc ke konci hry se podíváte i do mexika, kde budete pátrat po Aztéckém zlatu. Bound in Blood bude také obsahovat rozsáhlý multiplayer a možnost kooperativního módu.

review:
Kdo si nehrál na indiány, nesledoval v dětství filmy s Vinetouem či alespoň na nechtěl být banditou, jako by nežil. Období Divokého západu, kdy bílí krvežízniví roztahovači vybíjeli indiány, stavěli železnice, pili ohnivou vodu a trpěli zlatou horečkou je i v novodobých dějinách tématem častokrát skloňovaným. Spíše než u her se s touto tématickou oblastí setkáme u maturitních či vysokoškolských večírků a plesů. Chlapci a děvčata z Techlandu však na svou lásku ke střelnému prachu nezanevřeli a pouští na trh záležitost jménem Call of Juarez: Bound in Blood. První díl, nesoucí jednoduchý název Call of Juarez byl rozhodně příjemným, i když lehce nedotaženým zpříjemněním několika večerů, především proto, že western jsme měli ve hrách v poslední dekádě méně než má zaslouží pracovník pily prstů na rukou.

PC games reviews 12525110

Jak již nám Call of Juarez napovídá hned po spuštění ve svém krásném intru, tahle ta věc je hlavně o vyšperkovaném příběhu a taky trochu o střílení. Příběh je nám vyprávěn opravdu velkolepý, kterému nechybí žádný z důležitých westernových prvků. Tři bratři McCallovi jsou zcela rozdílní. Nejstarší Ray, chlápek na první pohled ostřílený, světaznalý a alkoholem či tabákem prolezlý je společně s prostředním Thomasem, který mi připadá jako sympaťák co si nenechá od nikoho srát (pardon) na hlavu, hratelnými postavami, mezi kterými jde během dlouhých hodin strávených s Call of Juarez volit. Třetím do party je William, kněz, který se již na první pohled od svých starších bratrů liší. Nejenže jako jediný má alespoň nějakou úctu k životu, ale slouží také jako vypravěč a především moralizátor během všech událostí. V skutku netradiční hrdinové zavítali do této bohem zapomenuté oblasti. Nastiňme si základní nitku příběhu, který nám bude náš milý kněz retrospektivně vyprávět. Období kdy válčí Sever proti Jihu. Naši bratři se tak trochu nečekaně dostávají na stranu méně populárních šedokabátníků z Konfederace, aby stříleli severské modráky. To je však dlouho nebude bavit, a proto je čekají zajímavé momenty kdy se během hledání pokladu zamilují do krásné ženy, aby se mohli postavit nakonec sami proti sobě v boji na život a na smrt.

PC games reviews 12525111

Zastavme se ještě na chvíli nad osudy našich bratrů. I přesto, že tyto mašiny na zabíjení moc rádi zbavují armádu Severu přebytečných vojáků, jejich rodina je pro ně více než pochybný boj za vlast. Proto se po tutorialu pouštíme proti proudu, když bratři dezertují za jediným účelem - zachránit rodinnou farmu, kde se setkávají se svou umírající matkou. V honbě za životem bez války a za bohatstvím si můžete zvolit vždy mezi jednotlivými charaktery s tím, že ten druhý vám bude minimálně obstojně sekundovat. Thomas i Ray se neliší jen tím, kolik za svůj život zabili lidí nebo kolik jejich pleť už nasákla alkoholu, ale mnoha základními vlastnostmi. Thomas, který na vás z počátku příběhu bude působit jako svěží sympaťák je takový šikovný rychlonožka. Sice toho moc nevydrží, ale vyskočí si, kam potřebuje, zvládá skvěle střelbu puškou jak na střední tak i větší vzdálenosti, v nouzi vytáhne z kapsy nůž nebo zvolí elegantní tichou práci nožem. Ray, starý bručoun, je velký tvrďák, který se jen tak nějakého zásahu nebojí a se svými revolvery, které zaměstnávají jeho levačku i pravačku si poradí s kdejakým nepřítelem. Místo nože zvolí raději trochu hlučnější dynamit, luk zase pořádně tvrdým gatlingem. V Call of Juarez: Bound in Blood nechybí ani bullet time, který je možná pro mnohé z vás již za zenitem. I tento herní prvek je pro jednotlivé hrdiny zpracován zcela odlišně, ve výsledku však se skvělým účinkem.

PC games reviews 12525112

Někteří z vás se možná mylně budou domnívat, že Call of Juarez: Bound in Blood je pouze čistokrevná FPS. Ano, samozřejmě, akční FPS je to, co vám v základu nabídne, ovšem kdo by ignoroval všechny nabízené bonusy, pochybil by. Klasická FPS by měla nabízet příjemnou atmosféru, hratelnost a umělou inteligenci nepřátel. K těmto základním ingrediencím přidává Bound in Blood intenzitu a pohlcení, které jsem dlouho nezažil. Ve spojení s příběhem a rivalitou mezi bratry, která je ukazována vtipnou formou, tvoří výbornou směs. Za povšimnutí stojí také systém krytí, který se nově neaktivuje stisknutím některého z tlačítek gamepatu, nýbrž tak nějak automaticky. Ať už jste v kůži Raye či Thomase, přiblížíte-li se k nějaké překážce, začnete se automaticky krýt. Jistě vás mile překvapí, že vše funguje prakticky dokonale. K Divokému západu patří také pistolnické souboje, které v CoJ rozhodně stojí za to. Chtějí sice trochu cviku, ale až se naučíte pravý analog patřičně hladkat, užijete si je. Bullet time nemusí použít každý bratr zvlášť, ale také jak se ve správné rodině patří, dohromady. To se hodí především v situacích, kdy si nějaký saloon žádá vyklizení. Dalším netradičním FPS prvkem je přítomnost rozličné kvality zbraní. Tak si můžete vhodně nakombinovat právě vám příjemnou kolekci koltů, pušek a revolverů. Velmi realisticky na mě působilo také přebíjení jednotlivých kousků, čímž došlo k zařazení takticko-strategické stránky do hry. V té se kromě hlavní kampaně nachází i pár nepovinných misí, které slouží pouze k vydělání několika zlaťáků.

PC games reviews 12525113

Nedá mi to nedodat ještě pár věcí, kvůli kterým musím CoJ: BiB velebit. Klíčovou roli hraje variabilita misí i prostředí. Nejde jen o to, že vše vypadá krásně a tematicky tak, jak byste to i s vysokými nároky očekávali, ale i o to, že zažijete nemálo odlišných herních situací. Je libo jízda v dostavníku spojená s odstřelováním na koni jedoucích nepřátel? Nebo přestřelka dva proti celému městu? K tomu nechybí ani vyčištění dolů, obrana kostela, dobývání indiánských táborů a mnoho dalšího. To vše je prokresleno výtečnou hudbou a také zvuky. Abych nevypadal jako člověk totálně odvařený hrou, které stejně nedá absolutní hodnocení, musím mít i pár výtek. Kdo alespoň jednou v životě viděl živého koně nebo na něm dokonce jel, bude tím virtuálním lehce znepokojen. Nejen že to vypadá, že pro něj platí nějaké sci-fi fyzikální zákony, ale navíc není jeho ovládání uzpůsobeno, kdo ví jak tomu, že z něj chcete střílet. Lehce se zastavme u multiplayeru, který nabízí výborně zpracovanou hru na šerifa a bandita, jedním dechem však dodám, že zcela nesmyslně chybí kooperační multiplayer.

Závěrem musím uznat, že i přesto, že jde ve své podstatě o tunelovou FPS, kde vaším hlavním cílem je zabít co nejvíc nepřátel, Call of Juarez: Bound in Blood mě pohltil a přinesl svou hratelností, atmosférou, ale i příběhem něco svěžího, co toto léto potřebovalo.

Celkové hodnocení: 92%
Grafika 9/10
Hudba 10/10
Atmosféra 10/10
Hratelnost 9/10
Prezentace 9/10
Multiplayer 8/10
Zajímavosti a linky
Žánr: Akční
Vše o Call of Juarez: Bound in Blood na Xboxweb.cz
Multiplayer: ANO
Jazyk: ENG
Manuál: ENG
ESRB: Mature
Výrobce: Techland
Vydavatel: Ubisoft
Distributor v ČR: N/A

P.S.: oblíbil jsem si Thomase právě proto, že je u něj možnost používat sniperku, luk a vrhací nože .. ve statistikách je mimo jiné také zásahy do hlavy Wink
je pěkné dívat se, jak někoho sejmete lukem a trčí mu šíp z hlavy nebo běžet do hromady nepřátel, kteří kolem vás budou padat s noží v různých částech těla ..

enjoy it
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeTue Oct 12, 2010 4:19 pm

Tohle jsem zkoušel hrát,hrál jsem to sice jen chvilku,ale vadilo mi dost velke omezení pohybu,jinak je to příjemna změna prostředí,když na to koukám asi to zkusím znovu. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeTue Oct 12, 2010 5:06 pm

Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeTue Oct 12, 2010 6:54 pm

{MACHINE}Ricci napsal:
Tohle jsem zkoušel hrát,hrál jsem to sice jen chvilku,ale vadilo mi dost velke omezení pohybu,jinak je to příjemna změna prostředí,když na to koukám asi to zkusím znovu. Very Happy

netuším, o jakém omezení pohybu je řeč .. v krajině i jinde se můžeš pohybovat jak se ti zachce .. jen dveře nejsou všechny odemčeny .. ale není problém jet na koni, a najednou je kaňon a ty prostě "zhučíš" dolů a je po tobě ..
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeTue Oct 12, 2010 6:55 pm

{MACHINE}Ricci napsal:
http://www.gamestorrents.com/juegos-pc-bittorrent.html?pagina=3 Tady koukám na hry já.
je nutné dodat, že pouze koukáš a v žádném případě nestahuješ .. že ano Ríšo .. protože to se přeci nesmí a velký Sam se stále kouká king
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeSat Oct 16, 2010 5:59 pm

Jasná věc,tento odkaz ma pouze informativní charakter,jde pouze o to se dozvědět, které hry právě vyšly Laughing
Návrat nahoru Goto down
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Medal of Honor 2010   PC games reviews I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 12:17 pm

Ahoj, no když se tady trošku rozjelo to informování o hrách,tak se taky přidám a to s medalem Very Happy . Nechtěl jsem se do toho jít,bo mě trošku omrzelo masivní zabíjení a řežby typu CoD,ale medal mě fakt překvapil grafikou a hlavně rozmanitostí- nejen řežby ale i stealth akce a letecká podpora- fakt super. Dokonce zahrnuje i dost sniper akci v horách a to je fakt o kejhák Shocked tady se mrkněte, co se mi stalo: bylo to cca na 1000m a ta vteřina,než doletěla kulka bylka osudová Smile https://www.youtube.com/watch?v=anWxKrnnWfE jinak tu je ze hry https://www.youtube.com/watch?v=FSkyMjM8cyo a je tam samozřejně i další,včetně multiplayeru na youtubku.

Jinak se mi trošku zasteknilo,ty nový hry vypadají fakt dobře a sniper elite už začíná vypadat hlavně co grafiky se týče jak totální vykopávka Very Happy a to defacto utekly nějaké 4 roky. Ale i tak je to 1.
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 1:08 pm

nechci prudit, ale sniper nikdy jedničkou nebyl .. to jen my jsme natvrdlí, že to furd hrajem lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Přesně tak:)   PC games reviews I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 2:59 pm

Hezky napsáno,jsme totiž momentálně zaostalý několik let Smile
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 4:10 pm

Tak neprud Laughing To video dobrýýýý...taky si mohl uhnout tou hlavou Laughing Ted to hraje mladej,tak počkam až skončí a jdu po něm,do tý doby bych si nezahral.
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 4:24 pm

Ted na to video koukal mladej a řikal ze v těch horach ti ta střelba moc nešla lol! Jenže ten to hraje tak že nečumí na levo na pravo a maže,střílí kolem sebe jak šílenej a hlavně co nejrychleji udělat misi..to ja si to víc vychutnávam grafiku,scenérie a taky si na toho vojáku trochu zahrát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 7:56 pm

{MACHINE}Ricci napsal:
Ted na to video koukal mladej a řikal ze v těch horach ti ta střelba moc nešla lol! Jenže ten to hraje tak že nečumí na levo na pravo a maže,střílí kolem sebe jak šílenej a hlavně co nejrychleji udělat misi..to ja si to víc vychutnávam grafiku,scenérie a taky si na toho vojáku trochu zahrát Very Happy

no jo, Ríšo, revma, artritida a senilita se ozývá až po té 30tce, to je pak jasné, že se kocháš spíše tou krajinou a vůbec být připraven to udělat .. strach z předčasného vyvrcholení celé mise je problém pouze mladých Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 10:04 am

Vyvrcholení??.....kua co mi to jen připomíná Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PC games reviews Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC games reviews   PC games reviews I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PC games reviews
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Guest Book :: Guest book-
Přejdi na: