Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vyzva na klanovku

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
=sko=drago.sk




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 07. 04. 10

Vyzva na klanovku Empty
PříspěvekPředmět: Vyzva na klanovku   Vyzva na klanovku I_icon_minitimeSat Sep 25, 2010 12:07 pm

zdravým všetkých radi by sme vás vyzvali na klanovku v rámci česko slovenských klanou o prípadný záujem píšťe alebo volajte na naše kontakty na našich stránkach ďakujem tým =SKO= pripadne mne na skype niekto ho tu urcite bude mat drago.sk
Návrat nahoru Goto down
=sko=drago.sk




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 07. 04. 10

Vyzva na klanovku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyzva na klanovku   Vyzva na klanovku I_icon_minitimeSat Sep 25, 2010 9:29 pm

jaksi tu nikto nechodi alebo co hmmmm hmmmm lol!
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Vyzva na klanovku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyzva na klanovku   Vyzva na klanovku I_icon_minitimeSun Sep 26, 2010 6:55 pm

také bych řekl, že je to trochu death .. hold každý má teď své povinnosti a dost možná je i znechucen vývojem hry.
já klanovku nehraji, ale to není dané ničím jiným, než waitingem na funkční anticheat .. kluci ale určo rádi zahrají ..

mě osobně připadá hloupé se připojit .. po pár minutách zjistit jak se věcí mají a buď se začít hádat, odejít a zničit to ostatním, jež mají více trpělivosti či to přetrpět a pak si nadávat, jaký jsem vůl, že jsem se zas do něčeho uvrtal .. jako sparing zahraji s kýmkoliv, ale pro zábavu a ne pro dokazování si, kdo je lepší .. to už stejně beztak každý ví ..


Naposledy upravil {MACHINE}Scamp dne Sun Sep 26, 2010 10:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Vyzva na klanovku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyzva na klanovku   Vyzva na klanovku I_icon_minitimeSun Sep 26, 2010 9:38 pm

No ja jsem jako vždy pro,možná by jsme se mohli vrátit k tomu kvůli čemu tahle hra vznikla..a to je pro zábavu..bohužel v poslední době je to všechno uplně jinak.Ty časy kdy to pro nás byla hlavně zábava jsou už pryč,osobně se Scampovi nedivím,že nechce hrát klanovky,já sám bych s tím nejradši občas praštil.Občas takhle brouzdám po klanových stránkách a tam čtu ten a ten ..doba hraní 1,5 měsíce..a ten člověk mně dáva z první na 150m jako by se nechumelilo a přesně ví odkud vyběhnu,klobouk dolu asi má talent od boha..nebo ze by něco od Billa Gatese lol! Zahraju si s každým,ale na rovinu říkam..jak se začne nadávat nebo nějake jine chujoviny tak to balím a je mi fuk co si o mně kdo myslí. Cool
Návrat nahoru Goto down
=sko=drago.sk




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 07. 04. 10

Vyzva na klanovku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyzva na klanovku   Vyzva na klanovku I_icon_minitimeMon Sep 27, 2010 10:07 pm

MYSLIM ZE VAS JE TETKO HODNE UVIDITE CO A AKO BUDEME RADI KET SI S NAMI ZAHRATE ] king
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

Vyzva na klanovku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyzva na klanovku   Vyzva na klanovku I_icon_minitimeThu Sep 30, 2010 9:14 pm

Muzem hrat pristi nedeli kolem 7 hodiny... Napiste jestli vyhovuje.... Jeste jedina poznamka, souhlasim s Riccakem jestli budou kecy behem klanovky okazmzite odchazime oke?
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Vyzva na klanovku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyzva na klanovku   Vyzva na klanovku I_icon_minitimeSat Oct 23, 2010 12:07 am

rád bych oživil toto téma
SKO, pokud máte zájem o tu klanovku, tak se vyjádřete ..
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

Vyzva na klanovku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyzva na klanovku   Vyzva na klanovku I_icon_minitimeSat Oct 23, 2010 3:53 am

mozna to strozkotalo na tom "jestli budou kecy behem klanovky okazmzite odchazime oke?" x)))
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Vyzva na klanovku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyzva na klanovku   Vyzva na klanovku I_icon_minitimeSat Oct 23, 2010 9:53 am

Těžko říct,v poslední době z sko potkávám jen Petra..ale já bych zápas dal...viz podmínka výše Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyzva na klanovku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyzva na klanovku   Vyzva na klanovku I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vyzva na klanovku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: {MACHINE} :: Clan wars, results, challenge :: Challange :: National challange-
Přejdi na: