Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Comments of match

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeFri Oct 29, 2010 8:41 pm

Thx DOC clan for match and congratulations
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeFri Oct 29, 2010 9:15 pm

Lidičky, dal jsem si s tímto results celkem práci, což mi zabralo dosti času, který jsem chtěl původně propařit, nicméně stejně mi nikdo z Vás nepísnul, ať jdu zastřílet. Jaké bylo mé zděšení nad výsledkem. Myslím, že nemá smysl se schovávat za neustálé výmluvy a shazovat vinu jeden na druhého. Ze statistik je zcela jasné, kdo je či není brzdou týmu.

při bližším prozkoumání je zřejmé, že je nejvyšší čas udělat něco se zátěží. Rozdíl obou týmů byl 110. Jeden hráč však měl propastných 69 bodů rozdíl. Ano, je to náš milovaný a uctívaný team leader Kubajs alias dej mi pivo, žádnou sukni bez povšimnutí nenechám. Je to smutné, že stagnace postihne i ty lepší hráče. Myslím si, že by z toho měl vyvodit osobní důsledky .. celkově až třetí, nepodržel tým, propastný rozdíl oproti nejlepšímu ze soupeřů .. to není dobré vysvědčení .. viděl bych to asi tak, že za tento svůj chabý výkon, kterým vlastně zkazil výsledek pro všechny členy klanu, by měl každého pozvat na jednu plzeň .. santa
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSat Oct 30, 2010 1:57 am

staci rict a klidne rezignuju... mimochodem ja se za svuj vykon nestydim, ti hraci, kteri tuto klanovku hrali vi o co slo a jakym zpusobem to tam vsem strilelo .))).... takze jestli si chce nekdo otestovat muj skill v teto hre, staci rict a ukazu ceho jsem schopen (a bude to duel bez slitovani).... bohuzel muj styl hry HODNE ovlivni BEH serveru na kterem hraji.... Takze, co do priste si radsi nainstalovat nove mapky a zahrat si TREBA MISTO ME.... uvidime KDO BUDE MIT "STAGNACI" nebo "KDO BUDE ZATEZI NEBO PROPASTNY ROZDIL BODU".... POZOR POZOR.... do me je tezke si rejpnout.... muhehe x)))) aneb ja si na hlavu srat nenecham xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSat Oct 30, 2010 2:44 pm

ach jo .. tys to vůbec nepochopil .. nebyla to provokace ale spíše pokus si z té hry jako takové udělat legraci .. bohužel nevyšel .. nežer to tak .. Very Happy
jinak na sraz připravím pár počítačů a duely mohou probíhat Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSat Oct 30, 2010 5:41 pm

tak si rovnou pribal i par kapesniku x)))
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSat Oct 30, 2010 6:44 pm

{MACHINE}Kubis napsal:
tak si rovnou pribal i par kapesniku x)))
a ty kelímky od Danone Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 11:36 am

Miluji válečné reportáže napsané z tepla domova Very Happy Chybí v nich sice objektivita,ale na druhou stranu se přesně dovíme kdo co posral jelikož autor sedíce v křesle a kouřící vodní dýmku se nemusí rozhodovat během vteřiny nýbrž si to vše může v klidu promyslet a přijít na to jak to mělo vlastně vypadat lol! Scampíku asi si dáš nástup před popravčí četu.Exekuce bude provedena dnes..čas ještě upřesníme,výmluvy typu jedu pro manželku a nebo jedem na pizzu neberu Evil or Very Mad lol!
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 1:07 pm

oou .. omlouvá mne válečné zranění? Nějaké bebínko, tříska nebo tak? Smile
hele problém je, že i když tu hru už zapnu, stejně je do dvou minut zase vypnutá .. nějak mě to teď nebaví ..
šlo to celé do kopru a uvědomuji si to vždy dříve a dříve ..

nehledě na to mám teď spoustu práce .. dělám pro každého osobní statistiky, které naleznete u svého profilu ..
zatím makám na Kubajsovi .. je to strašná jebačka a na dlouho Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 1:48 pm

U Kubajse bych to nemělo dát moc práce..alkoholik,lager a cheater..a u takových týpku bych se s osobní statistikou moc nemazal lol!
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 2:36 pm

{MACHINE}Ricci napsal:
U Kubajse bych to nemělo dát moc práce..alkoholik,lager a cheater..a u takových týpku bych se s osobní statistikou moc nemazal lol!

jde o to, že musíš vzít jednu klanovku za druhou, všechny mapy, roztřídit, spočítat body, dělat průměry, rozdělit to na mezinárodní a národní atd. atd. .. fakt je to jebačka .. a pak to ještě napsat v html .. třeba kubovi vyšlo zázračně v safe house na mezinárodní i národní scéně 34kilů na zápas .. ale zachránily ho ty dva staré zápasy s DOC .. jinak by byl někde na 25 na mezinárodní scéně .. což je mizerné .. ve své podstatě za posledního půl roku je tam sestupná tendence .. a právě zde, pokud se pan božský nebude chovat jak jelito a uvědomí si své rčení, že všichni kopeme do stejné misky, tak se přestane čertit a vyzývat kohokoliv na cokoliv v rámci dokázání kdo co umí, to není míněné jako kritika, spíše to ukazuje, že se něco změnilo, a není to malá změna .. a může to pomoci charakterizovat problém .. uvidíme, co se ukáže u jiných ..

ještě malé info, cheater a lager .. to má být kdo? už se mi to plete Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 6:26 pm

To že se toho dost změnilo je fakt a pocitili jsme to všichni v tom špatném slova smyslu.Když to nejde kubovi tak nikomu,nejde o jeho formu,ale o to že je to fakt nehratelné.Jinak musím přiznat že to Kubovo vyzýváni kohokoliv chápu,vím že kdyby to běželo tak jak má ,tak se většina kouká na prdel Machine hodně z velké dálky,ale to je všechno kdyby.Sám se nasranej jak pes.Můžeš říct tak se na to vyserte a hrjte něco jiného,ale to je právě ono,můžem hrát MOH,COD nebo piškvorky,ale Machine ve SE patřilo mezi nej...a mi to chcem dokázat vrátit..není nic jednoduššího než to zabalit a říct to nejde hrát,ale tohle řešení mě zrovna moc neláka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 7:54 pm

mě tento přístup právě vadí .. pořád chtít někomu něco dokázat, tvrzení, že MACHINE jsou nejlepší a ostatní jsou to a to .. toto není a nikdy nebyla naše filosofie ..
1) je úplně jedno, jestli vyhraji nebo prohraji, když si dobře zahraji ..
2) nevyvyšuji se na druhé, neshazuji ty, po jejichž zádech lezu nahoru, protože jednou to mohou být oni, kdo nám pomohou
3) kdyby byly v řiti ryby, nebylo by třeba rybáře ..

neboli kluci, pojďme to přestat takhle žrát a rád začnu zase hrávat .. vy to ale moc řešíte, strašně jste zažraní a ta legrace z toho zmizela
toť můj názor Neutral
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 12:05 am

Bod jedna ale platí v případě ze jsou rovnocené podmínky,ale prohry určitého typu mi vadí.Myslím že snaha nečeho dosáhnout bez toho že bych lezl po něčích zádech je ok.Scampiku dej si s nami někdy klanovku at tu nerozebírame teorii,vím že to nehraješ.ale jedna vyjímka by nebyla špatná..at mluvíme všichni o tom samém. Very Happy Legrace je u toho pořád,bud s nami občas ve hře na Ts a uvidíš..vyjma klanovek..tam jsme nasraní Laughing
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 12:29 am

naprosto s tebou Ríšo souhlasím .. je to o soupeřích, a to byl důvod, proč jsem přestal klanovky hrávat ..
na TS sranda je, jenže jakmile jsme tam my dva dohoromady s Kubou, je tam nějaký ruch a nedělá to dobrotu .. chce to sluchátka Smile

já bych napřed musel začít hrát obecně, jenže vy nikdo nepísnete .. a když písnu já, odpovíte za pár dní Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 9:49 am

Nojo ty písneš ve 22.30 a to už jsem bud v pelechu,nebo se do něj chystám Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comments of match   Comments of match I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Comments of match
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Comments of match
» Comments of match
» Comments of match
» Comments of match
» Comments of match

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: {MACHINE} :: Clan wars, results, challenge :: Results :: International results :: {MACHINE} vs. DOC :: 25. 10. 2010-
Přejdi na: