Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 LIGA - treti kolo

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

LIGA - treti kolo Empty
PříspěvekPředmět: LIGA - treti kolo   LIGA - treti kolo I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 8:05 pm

Zdravim masinaci, mam pro vas dalsi informativni topick. Ve tretim kole, odehrajeme klanovku proti nemeckemu klanu TMH. Tento klan je v lize novy a jeste nikdy jsme s nimi klanovku nehrali. Tento tym zatim setrvava na 4 pozici s jednou vyhrou (s NH) a jednou prohrou (s GOE). I kdyz je tento klan pro nas neznamy, rozhodne je podcenovat (jako vzdy) nebudeme. Mapy se hraji The Safe House a Prevent Reinforcement. Myslim ze k mape safe house neni co rikat, ale mapu Prevent Reinforcement budeme muset trosku potrenovat, ja osobne jsem ji hral 3x x), takze to bude nase hlavni napl treningu. Termin klanovky nam souper navrhl na 21,22.1 v 20:00 nebo 21:00... v prubehu dneska (zitrka) to s vama (jelikoz to tu nikdo necte x) dohodnu na skype a pak jim dam vedet.

Z predchoziho kola jsme si odnesli par zkusenosti, tak doufam ze pristi klanovky uz pujdou lepe a lepe. Nyni nas tym obsadil druhe misto ze 3 body (1 vyhra + 1 remiza). Coz je zatim velmi dobre umisteni a verim ze to bude jeste lepsi. Termin treningu jsme si zatim neurcili, urco se sejdem na skype.

Jak si nekteri mozna vsimli, tak se liga kazde kolo neobejde bez hadek. Jsem rad ze zatim nas klan nemel zadne problemy a jeste z nikym se nedostal (a doufam ze nedostane) do zadne slovni potycky jak na foru tak ve hre. Verte mi padaji za to celkem pekne tresty a par hracu uz na to doplatilo. Ale jsem si jisty ze nas se to netyka, zatim klan MACHINE nikdy nemel problem ze slusnym vychovanim jako jine klany...

Nakonec je zde jeste informace, ohledne zalozeni mezinarodniho tymy CZ-SK, ktery bude reprezentovat tyto dve zeme v sekci narodnich tymu v lize. Pokud by mel nekdo zajem se zucastnit tak se mi klidne ozvete. Pochopitelne to neni povinne, je jen na vas, jestli se zucastnite .)

S pozdravem Kubis, ktery hrava za MACHINE
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

LIGA - treti kolo Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIGA - treti kolo   LIGA - treti kolo I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 8:14 pm

Jeste info ohledne TS3... jak si mnozi vsimli nase mistnost byla smazana.... jednalo se o nejake rozsahle cisteni serveru. Uz jsem znova zazadal o vytvoreni mistnosti. Do te doby budeme pouzivat nahradni TS3 server... IP a port si zadejte u me nebo u jinych clenu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

LIGA - treti kolo Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIGA - treti kolo   LIGA - treti kolo I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 8:17 pm

{MACHINE}Kubis napsal:

S pozdravem Kubis, ktery hrava za MACHINE

Ehm .. co chtěl básník tímto sarkasmem říci? scratch
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

LIGA - treti kolo Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIGA - treti kolo   LIGA - treti kolo I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 8:18 pm

{MACHINE}Kubis napsal:
Jeste info ohledne TS3... jak si mnozi vsimli nase mistnost byla smazana.... jednalo se o nejake rozsahle cisteni serveru. Uz jsem znova zazadal o vytvoreni mistnosti. Do te doby budeme pouzivat nahradni TS3 server... IP a port si zadejte u me nebo u jinych clenu.

zrovna včera jsem si říkal, že tam ten TS nemohu najít .. jestli jsem "blbej" či co..no to jako jsem, ale i tak, "slepej" snad ještě ne .. tak teď se to vysvětlilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

LIGA - treti kolo Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIGA - treti kolo   LIGA - treti kolo I_icon_minitimeThu Jan 20, 2011 11:19 pm

já jsem náhodou chodím Very Happy slušné vychování nám nechybí..jen Alky je takové čuně nevychované lol! ..to furt hovno atd Laughing umistění možná nevypadá tak špatně,ale bohužel to neni předvedenou hrou,nejvetší problém pro nás jsou začátky,těm našim strojům trvá moc dlouho než se rozběhnou Laughing dokážem neuvěřitelně obrátit hru která už je v pr...,ale na druhou stranu laxně pustíme vyhranou mapu..viz třetí mapa ve druhém kole Crying or Very sad Machine asi musí být pod neustálim tlakem aby začalo opravdu hrát.Každý ten zápas je hodně těžký...většinou ani tak kvůli soupeři,ale protože ta hra je pro některé z nás nehratelná,někdy bych se chtěl podívat na ten zápas ze soupeřova počítače...možná bych nevěřil vlastním očím,asi je to uplně jiný obrázek Very Happy No závěrem snad jen to,že sice spolu docela často hrajem,ale ne proti klanům a je velky rozdíl hrát celý tým Machine proti hráčům kteří se náhodně připojí do hry než proti klanu který spolupracuje a je spolu třeba na TS.
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

LIGA - treti kolo Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIGA - treti kolo   LIGA - treti kolo I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 12:09 am

kua lidi, ta komunikace je fakt špatná .. alespoň ve vazbě na mne nebo tady forku .. tak popřemýšlejte, jak to vést dál, jinak to tady zabalím .. už mi nepošlete ani ty screeny, sami je tam taky nedáte ..
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

LIGA - treti kolo Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIGA - treti kolo   LIGA - treti kolo I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 1:15 am

no, ono vsechny screeny jsou na strankach ligy Rolling Eyes ... ale zitra ti je klidne muzu vsechny poslat... vsechny myslim tim posledni 3 zapasy v lize
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

LIGA - treti kolo Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIGA - treti kolo   LIGA - treti kolo I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 2:56 pm

{MACHINE}Kubis napsal:
no, ono vsechny screeny jsou na strankach ligy Rolling Eyes ... ale zitra ti je klidne muzu vsechny poslat... vsechny myslim tim posledni 3 zapasy v lize

děkuji .. budu rád
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
Sponsored content





LIGA - treti kolo Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIGA - treti kolo   LIGA - treti kolo I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
LIGA - treti kolo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» LIGA - treti kolo
» Liga .. 10. kolo
» Liga .. 11. kolo
» LIGA - druhe kolo
» LIGA - osme kolo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Guest Book :: Guest book-
Přejdi na: