Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Information (czech version)

Goto down 
AutorZpráva
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Information (czech version) Empty
PříspěvekPředmět: Information (czech version)   Information (czech version) I_icon_minitimeTue Mar 23, 2010 1:06 pm

Důvodem vzniku tohoto tématu byl stále narůstající počet podvodníků ve hře SE.
Všichni víme, jak to vzniklo. Při začátcích byl jediný podvod, který existoval, bug. (lidem, kteří se v kl. zkratkách neorientují, doporučuji navštívit sekci shortcuts). Z počátku jsem ani já nevěděl, co to je .. připojil jsem se do hry, a ať jsem se ukázal kdekoliv, padl jsem mrknutím oka. Všichni do jednoho jsme na to kdysi nadávali. Snad proto, že toto jednání bylo natolik okaté, snad proto, že v případě vlastního prohřešení bychom ztratili vlastní image. Těžko soudit. Mě osobně takovýto přístup do hry nikdy nic neříkal .. nicméně společně s kempery to byl jediný neduh této hry.

teď nepočítám pwr 400 bez gravi .. tím si asi prošel každý z nás, než pochopil, že tímto směrem jeho kroky nepovedou

postupem času však události nabrali spád, situace se razantně měnila..těžko říci, zda můžeme dávat vinu pouze Polákům, ostatně musí být vždy dvě strany ..

strana Nabídky (tvůrci cheatů) vs. strana Poptávky (individua neschopné snést porážku a pracovat na svém sebezdokonalení)


je typickou lidskou vlastností, být závistivý a nepřejícný, proto všem, kteří byli jen trochu lepší, nikdo nepřál..prvním případem, který jsem já osobně zaznamenal pár let zpět, bylo nemožnost někoho zabít..ano, byly to doby, kdy jsem o 10ku ještě nejevil zájem a plně se soustředil na pwr 120..nicméně fakt, že někoho při vypnutém medicu trefím 5x a on stále žije, zbystřila mé smysly a já začal pátrat, v čem je zakopán pes.

pokračovalo to spoterem, který měl za následek zvýšení lagů až po dnešní, moderní způsoby "podvádění"
Dnes už vím, jakým způsobem kdo podvádí a mám i představu, kterých teamů se to týká. Nebudu jmenovat, alespoň natolik taktní a diskrétní jsem, nicméně Vás, kterých se to týká nebudu já, ani celý klan {MACHINE} krýt.

Rozhodli jsme se bojovat proti těm, jež celou dobu slovem cheater častovali nás. Hrajeme fair, hrajeme poctivě a hrajeme dobře .. nelíbí se to někomu, může trénovat a být lepší. Ale silácké a posměšné řeči některých lidí podložené výkony založenými na podvodu, mě již chladným déle nechávat nemohou. Přijde den, kdy světlo světa spatří 100% funkční anticheat, a pak opět poctiví a čestní hráči ovládnou hru, do té doby však otvírám rubriku cheaters, do které budou přidávání všichni, které se podaří zaznamenat při podvádění.

typy podvodů (zásahů do hry) a jejich závažnost:
1. Vizuální změny neměnící funkčnost hry (v celkovém kontextu neškodné a omluvitelné)
    • Lunetka
    • Redheds
    • Oblečky
    • různé grafické úpravy hry


2. Vizuální změny měnící funkčnost hry (srabácké, ale vzhledem k omezenosti hrání Fuel Dumpu nevadící)
    • Změna mapy na poušť


3. Funkční změny inventáře (alarmující, především v minulosti veliký problém. V dobách pwr 10 nevyužitelné)
    • Ammo (nekonečno)
    • Medic (nekonečno
    • GS (nekonečno)


4. Současnost (Totální idiocie, jinak to snad nazvat ani nelze. Ve spojení s arogancí a pýchou některých hráčů doslova na facku a vyloučení z CZK/SK komunity)
    • Game speeding
    • Wallhack
    • Buging


V případě podezření na člověka, který nebude na seznamu uveden, prosím kontaktujte někoho z klanu a my se na nej zaměříme, případně sami podvod zdokumentujte a pošlete link na záznam.

Seznam bude mít 3 úrovni, a kdokoliv na něm uveden se k tomuto může vyjádřit.

1. pozice - podezření z...
  • dostat se na tuto pozici není až zas tak těžké, jelikož hra sama o sobě obsahuje spoustu chyb a může se stát, že zrovna v době naší hry blba
  • v případě opětovné hry, kdy se ukáže, že dotyčný člověk hraje čistě, a byly to skutečně jen lagy serveru, změní se "podezření" na "podezření nepotvrzeno"
  • je to především proto, že hráče budu sledovat z dlouhodobého hlediska, pokud se do měsíce nebude problém opakovat, vymažu jeho jméno se seznamu úplně


2. pozice - závažné podezření z...
  • dostat se na tuto pozici je už složitější, jde především o to, pokud se podezření potvrdí a při další hře se problémy opakují
  • samozřejmě se bere v potaz to, že se sleduje ping ve hře .. pokud je jedna nebo dvě čárečky, dá se to na to "svést" .. při plném pingu je to komplikovanější
  • stejně jako u bodu 1, se hráči sledují dlouhodobě .. pokud se dostanou na tuto pozici, nesmí se provinění opakovat po dobu min. 3 měsíců


3. pozice - cheater, speeder (potvrzeno na základě dlouhodobého sledování)
  • dostat se na tuto pozici znamená stop ve všech hrách {MACHINE} a nemožnost nastoupit takového člověka v klanovém zápasu
  • jelikož je sledování dlouhodobé a jednotlivé prohřešky nebudou z jednoho dne ani hry, není možná jakákoliv omluva
  • tento pronivší již ze seznamu smazán nikdy nebude




Závěrem bych chtěl konstatovat, že není smyslem ani cílem nikoho poškodit nebo snad bezdůvodně, mstivě zdiskreditovat. Ten, kdo hraje čistě, ničeho se bát nemusí, a ten, kdo podvádí, si své jednání opět sám před sebou zdůvodní. Pro tu hrstku poctivých to však bude signál, že hrát čestně se vyplatí. Pro takové, jsou hry {MACHINE} vždy a všude oteveřeny.
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
 
Information (czech version)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Czech language

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Shame Hall :: note-
Přejdi na: