Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hojte Střelci

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Hojte Střelci   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 2:18 am

Tak vyšel ten nový Sniper Ghost Warrior http://rapidspool.info/viewtopic.php?f=294&t=52515&sid=515773574a6f97e9c3b835df4bf9543d ,ale prý nic moc, jen grafika a AI stojí prý za houby. Je ke stažení i z torrentu. Tak pak písnu,co je to zač Smile a tu jak vypadá Fallout 3 z mého podání jen tak pro inspiraaci na dlouhé zimní večery,kdo to tedy nehrál Shocked https://www.youtube.com/watch?v=1SBEgNYcjUc Tak zas někdy hoj.
Návrat nahoru Goto down
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Ahaaa   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 2:22 am

Tak koukám dole,že to už někdo mastí pod těma číčama Very Happy No dlouho jsem nebyl na netu,tak jsem trošku IT retardos Very Happy
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hojte Střelci   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 10:04 am

Ahooj Caesar...vcera jsem to stáhnul tak jsem to zkoušel... Very Happy Fallout jsem hrál,užasné mi připadalo prostředí,tyhle postkatastrofické světy se mi libí Very Happy Akorát mi vadilo to neustálé hrabání v inventáři Very Happy To video jako vždy paráda Cool Přemýšlím že to zkusim hrát znovu.
Návrat nahoru Goto down
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 11:55 am

Hoj, díky, přesně tak-prostředí a hlavně ta rozloha je perfekt. Já Fallouta hraju podruhé,ale ted jsem se ponaučil a dost jsem si ve hře udělal kámošů,jak u zvířat,tak u Ghulů apod,takže to tam nemusím kropit milionem nábojů jak předtím Very Happy Very Happy Tak čau.
Návrat nahoru Goto down
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Zdar   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 3:01 pm

Tu je první mise , tedy kousek. Ale online asi nebude to pravé, starý sniper je dobrý sniper https://www.youtube.com/watch?v=lN9N5rW2Skg,tak hoj
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hojte Střelci   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 5:45 pm

ty jooo takhle když na to koukáš tak je to lepší než když to hraješ Very Happy
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hojte Střelci   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 6:10 pm

cauko, v patek jsem taky otestoval Sniper GW, stahl jsem si demicko protoze jsem vedel co bude asi nasledovat. Po spusteni hry jsem automaticky stahl vsechny detaily a rozliseni na nejmensi uroven a sel jsem na to.... mno, FPS mohlo byt tak 8 x) takze jsem jen tak lehce zamaval a smazal to .... nicmene jak tak ctu vase zazitky s touhle gamesou, ani me to nemrzi. Snad ten MP bude stat za to, uvidime (spis uvidite x)
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hojte Střelci   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 7:24 pm

tak ono to neni až tak špatná gamesa..možna ty chyby nějakým servis packem odstraní Very Happy asi nejhorší je opravdu ta inteligence nepřátel jak psal Caesar..v některych případech stoji proti stěně a běží na místě Very Happy sice píšou realne podmínky,ale to se týká pouze vlastní střelby....musím přiznat že to dnes mrskám celé odpoledne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hojte Střelci   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 8:05 pm

tak hraju takovou asi bunusovou hru Crying or Very sad osvobozuji ropné plošiny..kurva to je hnus,autoři měli asi pocit že si od toho snipování potřebuješ odpočinout a tak ted běháš jen se samopalem...hraju to se zatnutými zuby a doufam že to brzy skončí...moh 2 je proti tomu úžasná střílečka grrrrrrrrrrrrrr
Návrat nahoru Goto down
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Hoj   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 9:51 pm

No tak tam tam jsem došel taky, hovadina jak cíp, plošina z didaktiku gama Very Happy a ve hře jsou nehorázný chyby,kolikrát jsem nemohl ani přejít přes cestu. Online nemá asi ani cenu zkoušet At žije starý dobrý Sniper elite viva cheers ahooj
Návrat nahoru Goto down
CzS Caesar




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 03. 10

Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Hoj to máš pravdu,docela tragedie   Hojte Střelci I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 9:52 pm

{MACHINE}Ricci napsal:
ty jooo takhle když na to koukáš tak je to lepší než když to hraješ Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hojte Střelci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hojte Střelci   Hojte Střelci I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hojte Střelci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nazdárek střelci
» CZK-SVK league
» Hojte Snipeři

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Guest Book :: Guest book-
Přejdi na: