Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vse nejlepší

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

Vse nejlepší Empty
PříspěvekPředmět: Vse nejlepší   Vse nejlepší I_icon_minitimeThu Jul 22, 2010 5:17 pm

Dneska tak koukam na forko, a co to nevidim, Riccina ma narozky...Jelikoz odjizdim "rekreovat Razz" tak predbezne preju zdravi, stesti, hodne bounce , porad tak presnou musku, stesti v pokru a at te deti se zenou moc nezlobi Smile ... a poradne zapij

BTW: doufam ze mas opravdu narozky, jelikoz na skype mas narozeni 1. ledna 1911, to pozehnany vek x)))
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Vse nejlepší Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vse nejlepší   Vse nejlepší I_icon_minitimeMon Jul 26, 2010 11:38 pm

Čus..jj narozky mám..sice na tom skype jsem trochu nadhodil..libí se mi když mi pak někdo řekne že na ten věk nevypadám Very Happy Dikes za přání..zapíjel jsem to uz od pátku..mám dovolenou a vypada to že než mi skončí tak budu potřebovat nové ledviny Very Happy Ty Kuba..jak si na tom s ledvinama? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

Vse nejlepší Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vse nejlepší   Vse nejlepší I_icon_minitimeTue Jul 27, 2010 1:57 am

no nedavno mi davali nove... takze v pohode x)))
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
Sponsored content





Vse nejlepší Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vse nejlepší   Vse nejlepší I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vse nejlepší
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Guest Book :: Guest book-
Přejdi na: