Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zájemci o vstup do MACHINE

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

Zájemci o vstup do MACHINE Empty
PříspěvekPředmět: Zájemci o vstup do MACHINE   Zájemci o vstup do MACHINE I_icon_minitimeTue Jul 27, 2010 2:19 am

Poslední dobou se mi množí zadosti o vstup do klanu, prosím nepiste me ani ostatním clenum vytvoril jsem podminky pro vstup tak si to nastudujte a postupujte podle instrukci diky Smile ... odkaz ZDE

Nicmene navurhuji aby jsme otevreli nase brany pro ostatni hrace, mam takovy pocit (a to mluvim i o sobe) ze tomu moc posledni dobou nedavame. Uz ani nepamatuju kdy jsme si dali poradny trening a probrali taktiky. Proto by bylo fajn kdyby jsme rozsirili sve rady. Prece jen musime jit na tech serverech videt a udelat si reklamu, za klan MACHINE porad zari x)))), co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Zájemci o vstup do MACHINE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zájemci o vstup do MACHINE   Zájemci o vstup do MACHINE I_icon_minitimeWed Jul 28, 2010 12:24 pm

No ..já osobně bych zacal u toho hraní,ani já tomu poslední dobou moc nedám..nemá cenu nabírat hráče když vlastně tým Machine nehraje.Nemá cenu mít 10 hračů a hrát každý za sebe.Takže až začnem aktivně hrát jako klan,tak pak má cenu uvažovat o dalších členech.Je tu možnost hrát tu ligu,když jsme schopni hrát každý sám za sebe ve hrách kde polovina hráčů podvádí,tak takhle můžem hrát i jako tým.čekání na anticheat je sice fajn,ale všechno se dá ojebat..to pak budem čekat na novější anticheat?Vím že kolikrát je ta hra k nasrání,ale momentálně jsou jen dvě možnosti..bud hrát tak jak to je a nebo se na to vysr.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Zájemci o vstup do MACHINE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zájemci o vstup do MACHINE   Zájemci o vstup do MACHINE I_icon_minitimeWed Jul 28, 2010 7:49 pm

{MACHINE}Ricci napsal:
No ..já osobně bych zacal u toho hraní,ani já tomu poslední dobou moc nedám..nemá cenu nabírat hráče když vlastně tým Machine nehraje.Nemá cenu mít 10 hračů a hrát každý za sebe.Takže až začnem aktivně hrát jako klan,tak pak má cenu uvažovat o dalších členech.Je tu možnost hrát tu ligu,když jsme schopni hrát každý sám za sebe ve hrách kde polovina hráčů podvádí,tak takhle můžem hrát i jako tým.čekání na anticheat je sice fajn,ale všechno se dá ojebat..to pak budem čekat na novější anticheat?Vím že kolikrát je ta hra k nasrání,ale momentálně jsou jen dvě možnosti..bud hrát tak jak to je a nebo se na to vysr.. Very Happy

osobně jsem se na hraní taky vyprdnul a dnes to zas po nějaké době zapl na zkoušku. Kua div jsem neměl Heard attack
ty jo kdekoliv jsem se narodil, dva kroky a uz jsem ji tam mel, je jedno, za jakou zdí či překážkou jsem byl, všude byl naprostý přehled kde jsem. Když se k tomu přidala ještě obíhací kolečka do zad, poté ještě speed jednoho neznámého hráče, tak jsem to raději po dvou mapách vypnul.

v dnešní době už na nějaké fair play nemá smysl spoléhat a pokud si chtějí lidi udělat přesný obrázek o tom, jak kdo hraje, jedinou možností je lan party na "čistých" strojích. Cokoliv jiného se dá obejít. Bohužel. Osobně také nevidím důvod přijímat nové hráče, a když už, tak nikdy někoho, u koho je důkaz o unfair chování. Samozřejmě se však podvolím vůli většiny.

v jednom má však Ricci pravdu. Nemá smysl mít 10 hráčů, ale hrát spolu. Což mě přivádí na myšlenku, co s hliníkem, bo je to samostatná jednotka "par exelance"
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
Sponsored content





Zájemci o vstup do MACHINE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zájemci o vstup do MACHINE   Zájemci o vstup do MACHINE I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zájemci o vstup do MACHINE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» MEZINARODNI LIGA P10 - NOVÁ SEZÓNA
» úprava fóra
» Ahoj MACHINE
» MACHINE clan room
» LIGA - osme kolo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Guest Book :: Guest book-
Přejdi na: