Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Comments of match

Goto down 
AutorZpráva
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Comments of match Empty
PříspěvekPředmět: Comments of match   Comments of match I_icon_minitimeSat Nov 20, 2010 1:10 am

Jelikož jsem se nechal "překecat" a účastnil jsem se této klanovky, mohu vnést trochu světla do dnešního zápasu a říci svůj názor na něj.
Dalo by se říci, alespoň z mého hlediska, že tato hra měla dvě strany .. rub i líc

ad 1) {MACHINE} zakládalo
hrály se první dvě mapy, hra běžela tak, jak měla. Nedocházelo ke zpožděním kulek či lágům

ad2) -=IGI=- zakládalo
hra se rázem diametrálně změnila. Nebyl jsem schopen na blízku nikoho trefit, střílel jsem do hlavy, ale kulky jakoby létali skrz, bylo třeba mířit krapet mimo a pak padali mrtví.

1. mapa
příjemně mě překvapila. Sice byla malá, ale dalo se. Absolutně jsem netušil, kde se rodím já, kde se rodí oni, ale dalo se hrát
jediný problém jsem měl Krisem, který neměl pingy a dost lágoval
drželi jsme se celkem dobře, zavřeli je u nich a bušili je .. bohužel plynulost poznamenalo vypadnutí jednoho IGI a posléze i delší vypadnutí Smithe, kdy jsem už měl strach a volal Kubovi, zda není doma, že by ho nahradil .. nakonec se pojnul a vše jsme zvládli

2. mapa
došlo k výměně stran a to byl teprve guláš pro mě .. ale zorientoval jsem se v rámci možností a šlo to
Kris mi lágoval a připojil se mi k tomu i Wujek Pl
zabetonovali to u sebe a mířili na vchody .. až mě udivovalo, jak přesně ví, kde a kdy vyběhnu .. ale dalo se ..

3. mapa
napřed smě měli založeno a vše šlapalo, najednou si vymysleli, že chcou založit oni
první dvě minuty to ještě šlo, nahrál jsem asi 8bodů v řadě a vše ok .. pak ale došlo ke zlomu
začal na mě nabíhávat Hamster a Kris .. ani jednoho nebylo pro mne možné zabít .. jsem si jist, že dostávali hedky a nic
totálně mi to mapu znechutilo a i výsledek tohoto kola dle toho dopadl

4. mapa
situace se opakovala, na blízku takřka nemožné zabít a já většinou padal na první ránu sotva jsem se objevil
změnil jsem strategii, šel jsem k mašince .. mince se obrátila a nebyli schopni projít, na dálku jim rychlost ani lagy nepomáhali
dohnal jsem kluky ve skóre, asi pochopili, že tudy cesta nevede a začali výhradně běhat okolo, kde to drželi kluci, nebo sem je zaměstnal a kluci je trefili z boku

teď něco ke stylu a strategii Machine:
dlouho jsem klanovku nehrál, ale hodně věcí se změnilo. Je to teď jen a pouze o individualitách a týmová hra mi tam nějak chybí. že jsme spolu nekecali na TS, dobrá, beru, ale každý hrál sám na sebe .. jako by se hnal za výsledkem. Proti takto silnému soupeři to funguje, v jiných, kvalitnějších hrách však byl problém. Nemohou všichni hrr na ně .. to nemá efekt. Všimněte si, jakou roli třeba na tom missingu sehrál jeden jediný hráč (já), který se jim tam nehnal, ale držel strategické místo .. vlastně jsem Vám je tam naháněl, zaměstnával a točil. Ve své podstatě by takto měli fungovat 2-3 hráči a 1-2 by měli být ty štiky, které se objeví, štípnou a zase zmizí .. pak se nemůže stát, že se objeví za námi, nebo nás vystřílí .. ale asi Vám to tak, jak hrajete, vyhovuje .. jsem hold ze staré školy. Obecně jsem měl problém s Vašim chozením z boku či do zad .. nějak to nemám v krvi a neumím to , to raději omrzím to skóre, ale zůstanu hezky na středu.. Smile

Enjoy it!

P.S.: Gratuluji kluci k hezkému 3. místu!!! cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
 
Comments of match
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Comments of match
» Comments of match
» Comments of match
» Comments of match
» Comments of match

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: {MACHINE} :: Clan wars, results, challenge :: Results :: International results :: {MACHINE} vs IGI :: 19. 11. 2010-
Přejdi na: