Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KONEC LIGY

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

KONEC LIGY Empty
PříspěvekPředmět: KONEC LIGY   KONEC LIGY I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 5:38 pm

Pánové blíží se konec ligy a po poslednich udalostech v deni ligy hrajeme s klanem IGI.... Klan HS odesel, a melo to za nasledek jen to ze ze se klanu SMD odecetla jedna remiza. Tudiz v pripade vyhry nad IGI budeme mit stejne skore jako SMD. K nasi smule pak rozhoduji +-GEMy.... A ty mame horsi (16:18). Takze druhe misto, at uz to nerad priznavam, je nase Sad ...

Byla to zajimavá liga, bylo hezke pozorovat vsechny hadky a co zpusobilo povinne pouzivani UAC3. Nicmene za sebe rikam, ze dohraju jeste ten turnaj 2v2 a koncim ze sniperem. Duvodu je nekolik a jsem si jisty ze vy je mate taky. Vypadato ze se s klukama vrhnem na hrani BF2 Smile... coz je velmi solidni a hratelna rezba a hlavne mi nelaguje x)...

Jinak po konci samotne ligy napisu jeste posledni informativni clanek... olaaa
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

KONEC LIGY Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC LIGY   KONEC LIGY I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 6:09 pm

Ten náš kapitán to řekl tak hezky....sbohem kápo KONEC LIGY Zlezkawoku
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

KONEC LIGY Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC LIGY   KONEC LIGY I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 9:06 pm

a tož já bych to stále hrál .. ale jen tak rekreačně, jako už poslední dobou pořád .. nehnat se za výsledkem, ale spíše se pobavit
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Tony

{MACHINE}Tony


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 04. 10

KONEC LIGY Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC LIGY   KONEC LIGY I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 12:50 pm

{MACHINE}Kubis napsal:
Pánové blíží se konec ligy a po poslednich udalostech v deni ligy hrajeme s klanem IGI.... Klan HS odesel, a melo to za nasledek jen to ze ze se klanu SMD odecetla jedna remiza. Tudiz v pripade vyhry nad IGI budeme mit stejne skore jako SMD. K nasi smule pak rozhoduji +-GEMy.... A ty mame horsi (16:18). Takze druhe misto, at uz to nerad priznavam, je nase Sad ...

Byla to zajimavá liga, bylo hezke pozorovat vsechny hadky a co zpusobilo povinne pouzivani UAC3. Nicmene za sebe rikam, ze dohraju jeste ten turnaj 2v2 a koncim ze sniperem. Duvodu je nekolik a jsem si jisty ze vy je mate taky. Vypadato ze se s klukama vrhnem na hrani BF2 Smile... coz je velmi solidni a hratelna rezba a hlavne mi nelaguje x)...

Jinak po konci samotne ligy napisu jeste posledni informativni clanek... olaaa

Zdar kuci, naprosto souhlasim s Kubou že to už nemá cenu hrát já už jsme nato poslední dobou taky hodil bobana, možná že bysme se mohli občas dohodnou a zastřilet mezi sebou jak píše Scampik jen tak pro radost, ta soutěživost je sice dobrá ale když nemaj všichni stejný podmínky cose týče připojení tak jeto k ničemu.Tak hodně štěstí v nový hře Vám přeju a někdy čus bus sunny rendeer
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Tony

{MACHINE}Tony


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 04. 10

KONEC LIGY Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC LIGY   KONEC LIGY I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 12:53 pm

{MACHINE}Tony napsal:
{MACHINE}Kubis napsal:
Pánové blíží se konec ligy a po poslednich udalostech v deni ligy hrajeme s klanem IGI.... Klan HS odesel, a melo to za nasledek jen to ze ze se klanu SMD odecetla jedna remiza. Tudiz v pripade vyhry nad IGI budeme mit stejne skore jako SMD. K nasi smule pak rozhoduji +-GEMy.... A ty mame horsi (16:18). Takze druhe misto, at uz to nerad priznavam, je nase Sad ...

Byla to zajimavá liga, bylo hezke pozorovat vsechny hadky a co zpusobilo povinne pouzivani UAC3. Nicmene za sebe rikam, ze dohraju jeste ten turnaj 2v2 a koncim ze sniperem. Duvodu je nekolik a jsem si jisty ze vy je mate taky. Vypadato ze se s klukama vrhnem na hrani BF2 Smile... coz je velmi solidni a hratelna rezba a hlavne mi nelaguje x)...

Jinak po konci samotne ligy napisu jeste posledni informativni clanek... olaaa

Zdar kuci, naprosto souhlasim s Kubou že to už nemá cenu hrát já už jsme nato poslední dobou taky hodil bobana, možná že bysme se mohli občas dohodnou a zastřilet mezi sebou jak píše Scampik jen tak pro radost, ta soutěživost je sice dobrá ale když nemaj všichni stejný podmínky cose týče připojení tak jeto k ničemu.Tak hodně štěstí v nový hře Vám přeju a někdy čus bus sunny rendeer

ps:sorry za gramatiku heh
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

KONEC LIGY Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC LIGY   KONEC LIGY I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 4:03 pm

Tonyho tak zaskočilo že napsal na forko,že to radši odeslal 2x Very Happy Je fakt že lagy jsou,částečně za to může server o který se už asi nikdo nestará a hlavní podíl na tom mají hráči kteří ve snaze nahradit svoji neschopnost konkurovat těm nejlepším(jako třeba Riccimu Very Happy ) stále hledají něco co jim pomůže at je to sníženi upladu při hře,speedhacky atd..to všechno tu hru kur.. Zavedení UAC v lize ukázalo jak někteří hrači hrali v lize předchozí...byla kolem toho spousta hádek a pochybností...mazání screenu,v klanovce nefukční UAC..i když jim před tím normálně běželo,u některých hráčů náhlý a nečekaný pokles výkonosti Very Happy atd..podle mého názoru je to tím že někteří nehráli fér a i s UAC v tom vesele pokračují..protože na všechno se najde zas nějaký jinný programek který to UAC oblbne.Tohle je můj hlavní důvod znechucení tehle hry.Se Sniperem asi navždy neskončím...je to pro mně srdeční záležitost a moje vůbec první onlinovka v životě Very Happy Začal jsem hrát jiné hry a tak Sniper je odsunut na druhé místo.Jak psal Kuba začnu hrát BF2 a uvidíme..počkám až si to Kuba koupí a vyzkouší to...sice to jsou jen 3stovky,ale zase bych se místo toho mohl dobře ožrat lol! PS..jinak v lize jsme asi jediný tým který tam neustále něco neřešil a ligu jsme odehráli bez problému první místo z toho sice není,ale na druhou stranu to svědčí o jiné věci.........
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Tony

{MACHINE}Tony


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 04. 10

KONEC LIGY Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC LIGY   KONEC LIGY I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 8:14 pm

{MACHINE}Ricci napsal:
Tonyho tak zaskočilo že napsal na forko,že to radši odeslal 2x Very Happy Je fakt že lagy jsou,částečně za to může server o který se už asi nikdo nestará a hlavní podíl na tom mají hráči kteří ve snaze nahradit svoji neschopnost konkurovat těm nejlepším(jako třeba Riccimu Very Happy ) stále hledají něco co jim pomůže at je to sníženi upladu při hře,speedhacky atd..to všechno tu hru kur.. Zavedení UAC v lize ukázalo jak někteří hrači hrali v lize předchozí...byla kolem toho spousta hádek a pochybností...mazání screenu,v klanovce nefukční UAC..i když jim před tím normálně běželo,u některých hráčů náhlý a nečekaný pokles výkonosti Very Happy atd..podle mého názoru je to tím že někteří nehráli fér a i s UAC v tom vesele pokračují..protože na všechno se najde zas nějaký jinný programek který to UAC oblbne.Tohle je můj hlavní důvod znechucení tehle hry.Se Sniperem asi navždy neskončím...je to pro mně srdeční záležitost a moje vůbec první onlinovka v životě Very Happy Začal jsem hrát jiné hry a tak Sniper je odsunut na druhé místo.Jak psal Kuba začnu hrát BF2 a uvidíme..počkám až si to Kuba koupí a vyzkouší to...sice to jsou jen 3stovky,ale zase bych se místo toho mohl dobře ožrat lol! PS..jinak v lize jsme asi jediný tým který tam neustále něco neřešil a ligu jsme odehráli bez problému první místo z toho sice není,ale na druhou stranu to svědčí o jiné věci.........


Přesně tak dobře si to napsal bílá lamko.,.,. cheers geek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

KONEC LIGY Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC LIGY   KONEC LIGY I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 8:35 pm

hawk Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

KONEC LIGY Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC LIGY   KONEC LIGY I_icon_minitimeSat Mar 12, 2011 1:04 am

Náhodou...prdelku mám světle hnědou Laughing takže uplně bílá lama nejsem geek
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





KONEC LIGY Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC LIGY   KONEC LIGY I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
KONEC LIGY
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje
» Začali zápasy do ligy!!!
» Nove stranky mezinarodni ligy + novy clen klanu + novinky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Guest Book :: Guest book-
Přejdi na: