Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje Empty
PříspěvekPředmět: Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje   Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje I_icon_minitimeSat Nov 20, 2010 5:15 am

Gratuluju vsem zucastnenym hracum v poslednim kole mezinarodni ligy. Dokazali jste ze si to treti misto zaslouzime, i kdyz (priznejme si) trosku jsme to flakali x))))).

Dale chci podekovat ze jsem nemusel hrat ja, jelikoz jsem mel neco na praci (prosim, aby se nikdo k tomu nevyjadroval x))) a i kdyz ta klanovka probihala jakoliv (cetl jsem rewieu od scampika) tak v klanu neresime prubeh ale hlavni je vysledek, vim co my masinky dokazeme jak jsme na TS a jak jsme sehrani .))) (OPET DODAM JSTE BORCI)....

Takze bude mi cest hrat s vama v dalsim kole mezinarodni ligy, kde tusim obsadime vyssi pricku nez 3 misto (a to si piste, ze mam nove taktiky, ktere hodlam pouzit .). Mimochodem gratuluju i k peknemu umissteni klanu monster. Dekuji ze i oni reprezentovali CZ/SK komunitu.

TAKZE MACHINE IS THE BEST x))) LOVU ZDAR.... lenivy kapitan {MACHINE}Kubis x))))


Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje   Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje I_icon_minitimeSat Nov 20, 2010 1:45 pm

{MACHINE}Kubis napsal:
Gratuluju vsem zucastnenym hracum v poslednim kole mezinarodni ligy. Dokazali jste ze si to treti misto zaslouzime, i kdyz (priznejme si) trosku jsme to flakali x))))).

a i kdyz ta klanovka probihala jakoliv (cetl jsem rewieu od scampika) tak v klanu neresime prubeh ale hlavni je vysledek, vim co my masinky dokazeme jak jsme na TS a jak jsme sehrani .)))

však já psal, že jsem trošku jiný a v první řadě mi jde o to, si dobře zahrát a ne získat body .. je to i důvod, proč spousta skvělých hráčů, na které nikdo z těch nových nemá ani s prográmky, s touto hrou skončilo. Musím jedním dechem dodat, že o tom silně také uvažuji .. i když ty nové mapky nejsou až zas tak špatné a uznávám, že jsem se v nich pletl Smile

{MACHINE}Kubis napsal:

Takze bude mi cest hrat s vama v dalsim kole mezinarodni ligy, kde tusim obsadime vyssi pricku nez 3 misto (a to si piste, ze mam nove taktiky, ktere hodlam pouzit .).
Bohužel taktika není vše. Například klan, který celou soutěž vyhrál, ve své podstatě stojí pouze na jednom hráči .. takže navrhuji mu zlámat ruce a je to Very Happy

{MACHINE}Kubis napsal:

Mimochodem gratuluju i k peknemu umissteni klanu monster. Dekuji ze i oni reprezentovali CZ/SK komunitu.
K tomuto se také připojuji a přeji zasloužený odpočinek v zimní přestávce. Je škoda excesů klanu =SKO=, který se mohl také umístit slušně, kdyby jen uměl zachovat dekorum. Doufám, že do příštího ročníku se zapojí více klanů z našich luhů a hájů, neb po vzoru klanu IGI, není důležité vyhrát, ale účastnit se a získávat cenné zkušenosti, díky nimž se může za pár měsíců z průměrně dobrého klanu stát konkurence i takové elitě, jakou jsou klany na prvních místech, ba co víc, po pár letech urputného dření a trénování, i možnost vyzvat klan {MACHINE} na rovnocenný souboj a fasnout to ne více než o 50killů na mapu lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Ricci

{MACHINE}Ricci


Poèet pøíspìvkù : 186
Join date : 20. 03. 10
Age : 58
Location : Příbram

Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje   Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje I_icon_minitimeSat Nov 20, 2010 2:45 pm

Za prve chci poděkovat Scampíkovi za jeho první zápas v lize Very Happy Ten Neurologist má přehled jako prase Laughing PO té co se vybrečel před zápasem..ja to dlouho nehrál,budu dělat ostudu atd..vyždímal probrečené kapesníky..tak konečně začal hrát.Řekl bych že fnukal úplně zbytečně protože mu to šlo perfektně a ukázalo se že je škoda že v plné sestavě nehrajem celou ligu.Jak ted Scampík viděl je ta hra hodně o tom jak komu sedne ta určitá mapa a to kdo má založeno.Když to někomu nejde tak to dožene někdo jiný...to je si myslím naše výhoda..Kuba si udržuje zhruba každou hru svůj standart... Very Happy a zbytek týmu se perfektně doplnuje..už jsme spolu naučili hrát a komunikovat na TS a ty poslední zápasy dokázali že nám to šlo lěpe a lépe.Máme dobré hráče a je to vidět i na tom že Kuba nemá v každém zápase 50 killů a že se o ně musí podělit s ostatními hráči Laughing Třetí místo není špatné..když vezmu v potaz jak jsme začali ligu tak jsem už v takové umístění nevěřil.Hodně jsme to podcenili a to se nám vymstilo Very Happy Jinak GRATULACE pánové Very Happy ....P:S Jak už bylo psáno tak i já pogratuluji MONSTERUM..za prvé ukázali že to jsou velmi dobří hráči a to že dokazali ligu dohrát až do konce...co si budem povidat..po některých zápasech jsme s tim asi chtěli praštit všichni. Laughing ..Vytvoření společného týmu by bylo fajn,doufám že to vyjde a nakopem jim řitě lol!
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje   Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje I_icon_minitimeSat Nov 20, 2010 9:48 pm

já jen nakoukl a dál budu vše sledovat z povzdálí .. není to na moje nervy tyto nepředvídatelné podmínky, hraje se mi skvěle, oni si vymyslí změnu gamemastra a hra jde do kytek .. co si o tom pak myslet? Blíží se mi důchodový věk ..
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Kubis
Admin
{MACHINE}Kubis


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 16. 03. 10
Age : 34
Location : Český Těšín, Ostrava

Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje   Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje I_icon_minitimeSat Nov 20, 2010 11:24 pm

to spis krize stredniho veku x)))
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin
{MACHINE}Scamp


Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 15. 03. 10
Age : 40
Location : Prague, Ostrava

Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje Empty
PříspěvekPředmět: výsledek ligy   Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje I_icon_minitimeThu Nov 25, 2010 2:26 am

Ještě 1x gratulace a hned dvojí ocenění (direct link)
Návrat nahoru Goto down
http://www.machine.estranky.sk
Sponsored content





Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje   Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Posledni kolo v lize, aneb masinky opet ukazaly kdo to tu sefuje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Liga .. 10. kolo
» Liga .. 11. kolo
» LIGA - první kolo
» Liga - druhe kolo
» LIGA - treti kolo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Guest Book :: Guest book-
Přejdi na: